fbpx

Ostukorv

Toote info

Toodete tarnimine algab septembris

Triumftulp KARATE

6,90 

  • Pakendis 6 sibulat 12+
  • Kasvukõrgus: 50-60 cm
  • Istutusaeg september-november
  • Õitsemise aeg: mai
  • Kasvukoht päike-poolvari
  • Toote tarneaeg september 2024

15 laos

Tootekood: 080106466603 Kategooriad: ,

Jaga sõbraga!

Kirjeldus

🌸 Tulp ‘KARATE’ on äärmiselt põnev tulp, mille värvus muutub hooaja jooksul. Alguses on see õrn priimula kollane, seejärel muutub roosakaspunaseks ja lõpuks küpseb valkjamaks tooniks kirsi-punaste triipudega. Tulp ‘KARATE’ ei valmista kindlasti pettumust, eriti kuna tundub olevat kingitus, mis aina pakub erinevat värvi tulpe. Tulpide klassikaline kuju koos kergelt laineliste või sakiliste kroonlehtedega lisab veelgi dramaatilisust ja ilu.

🌸 Tugevad ja sirged varred, mis ulatuvad 40-50 cm kõrgusele, kannavad õisi kindlalt, võimaldades neil tuule käes uhkelt püsti seista. See teeb ‘KARATE’ tulbid suurepäraseks valikuks nii lillepeenardesse kui ka lõikelilleks vaasi, kus nad oma ilu pikaks ajaks säilitavad.

🌸   Õitsemine toimub varakevadel, tavaliselt aprilli lõpus või mai alguses, pakkudes värskeid ja säravaid värve, kui enamus aeda alles talveunest ärkab. Sügis on parim aeg sibulate istutamiseks – vali päikesepaisteline koht ja hea drenaažiga muld, et tagada tulpide parim kasv ja õitsemine.

🌸 Hoolduse osas on ‘KARATE’ üsna vähenõudlik. Nad vajavad regulaarset kastmist, eriti kuivadel perioodidel, kuid liigniiskust tuleb vältida. Kevadel on soovitatav mulda rikastada komposti või sibulaväetisega, et õitsemist veelgi ergutada.

🌸  Aias sobivad ‘KARATE’ tulbid suurepäraselt nii eraldi kui ka koos teiste kevadlilledega nagu nartsissid ja hüatsindid. Nende erksad toonid loovad rõõmsameelse ja energilise atmosfääri, mis toob kevade aia igasse nurka.

🌸   Kokkuvõttes on tulp ‘KARATE’ suurepärane valik, kui otsid midagi erilist ja silmapaistvat. Nende tugevad varred, erksad õied ja vähene hooldusvajadus teevad neist aia tõelised staarid, pakkudes kevadisse aeda rõõmu ja ilu.