fbpx

Ostukorv

Tellimine


 

Õiguslik baas

Poolte õigusi ja kohustusi reguleerivad võlaõigusseadus, tarbijakaitseseadus ja antud e-poe reeglid.

Tellimine

Leidke sobivad kaubad vastavatest menüüdest. Konkreetse toote otsimiseks saate kasutada ka luubiga tähistatud otsinguriba. Kui Teie poolt valitud toote juures on märge Kui Teie poolt valitud toote juures on märge – Saadaval!- , siis saate toote lisada ostukorvi (vajaliku koguse muutmiseks saate kasutada “+” ja “-” märke .Ostukorvi lisatud toodete summat saate jälgida lehe paremas ülaservas. Vajutades – Vaata ostukorvi- saate kogu ostukorvi sisu üle vaadata ja vajadusel koguseid muuta või toote ees olevast ristikesest kogu rea kustutada. Tellimuse kinnitamiseks liikuge -Kassasse- ja täitke vajalikud väljad. Valitud väljadele lisandub postikulu vastavalt Teie valitud tarneviisile. Viimaseks vajutage – Esita tellimus- ja näete tellimuse kinnitust ekraanil, samasugune kinnitus tuleb ka Teie e-mailile.
Järgmine teavitus – Teie tellimus on täidetud – tuleb Teie e-mailile siis, kui pakk on komplekteeritud ja alustab teekonda (pärast raha laekumist meie arvele). Pakiautomaadi kood saadetakse Teie e-mailile juba transporditeenuse pakkuja poolt.

Sibullilled OÜ kasutab kaupade kättetoimetamiseks Omniva ja Itella Smartposti logistikateenust. Tellitud kaup saadetakse kliendi poolt valitud pakiautomaati või postkontorisse. Soovi korral viiakse pakk kliendile kulleriga koju kätte või ka mõnele teisele tellimuses osundatud aadressile. Kauba kättetoimetamise tasu sõltub ostja asukohast ning kättetoimetamise viisist.

Kättetoimetamise tasu Eesti Vabariigis alates 4.- kuvatakse ostjale tellimuse vormistamisel.

Saatmine Soome Itella pakiautomaatidesse 15.- kuvatakse ostjale tellimuse vormistamisel.

Saatmine Läti Omniva pakiautomaatidesse 7.90 kuvatakse ostjale tellimuse vormistamisel.

Juhime klientide tähelepanu asjaolule, et kliendi poolt kontakttelefoniks antud telefoni number peab olema reaalselt kasutuses ja kõnedele vastama. Sama kehtib e-posti aadressi kohta, see peab olema reaalselt toimiv. Palume kõiki kliente tellimuste esitamisel alati kontaktandmete õigsus hoolikalt üle kontrollida, et oleksid välditud võimalikud hilisemad sekeldused.

Tarne tähtaeg

Reeglina tarnitakse ostetud kaubad 30 tööpäeva jooksul (Kui tarneaeg toote kirjelduses või tellimisjuhendis ei ole märgitud teisiti)  www.sibullilled.com kataloogist tellitud taimed toimetatakse Tellijale kätte hiljemalt ajaks, kui on vastaval aastal looduslikke tingimusi arvestades kõige õigem aeg neid istutada.

Märkus. Lillesibulaid ei saadeta ajavahemikul 1. juunist kuni 1. septembrini (kui toote juurde ei ole märgitud teisiti) ning 1. detsembrist 6. aprillini. Tellides sellel perioodi jooksul esitate ettetellimuse. Info tarneaja alguse kohta on märgitud iga toote infosse eraldi. Kui tellimuses sisalduvatel toodetel on erinevad tarneajad, tarnitakse kõik tooted ühes pakis, arvestades toote pikimat tarneaega.

Müügi territoorium
E-pood pakub teenust Eesti Vabariigi territooriumil. Erikokkuleppel võib e-pood müüa kaupa ka väljaspoole Eesti Vabariiki (sellisel juhul selgub kauba transpordi maksumus pooltevahelise läbirääkimiste käigus).

Pretensiooni esitamise õigus

Kui saadetud istutusmaterjal ei vasta tellija ettekujutusele, ootustele või mingil põhjusel on vigastatud, siis on tal õigus kaup müüjale tagasi saata 14 päeva jooksul alates kauba kättesaamisest.

Pretensioonid koguse ja kvaliteedi osas palume esitada sama tähtaja jooksul vabas vormis avaldusena ettevõtte meiliaadressile info@sibullilliled.com

Märkus

Pane tähele!

75% e-poes saadaolevatest lillesibulatest pakendame käsitsi st. värviliste piltidega pakendeid meilt ei maksa oodata.

Soodushinnaga tooted saavad laost kiiresti otsa, kui veebipood lubab mingitel juhtumitel miinusesse müüki. Võimalusel asendame puuduolevad tooted sama liigi sarnase sordiga. Kui asendust ei soovita, palume sellest kommentaariga teada anda enne tellimuse vormistamist.

Soodushinnaga tooteid tagasi ei võeta ja ümber ei vahetata va. kvaliteedi probleemid.

Sordilisusega seotud pretensioonid palume esitada taime õitsemise ajal.

Õigustatud raha tagastused tehakse tellija pangaarvele 14 päeva jooksul arvates tagastamise- või pretensiooni esitamise päevast, kui tellijaga ei lepita kokku teisiti.

Garantii   

Sibullilled OÜ vastutab taimse paljundusmaterjali vastavuse eest vastavalt Eestis kehtivale standardile. Sibullilled OÜ ei vastuta taimse paljundusmaterjali kasvatamisel ilmastikust tulenevate ja ostja poolt kasutatatvate agrotehniliste võtetega kaasnevate riskide eest. Pretensioone saab esitada ainult ostueelse kasvatamisega kaasnenud hälvete või defektide kohta. Kui taim on valesti istutatud või teda on puudulikult hooldatud, siis müüja puuduste eest ei vastuta. Puudusena ei ole käsitletav taime kiratsemine tema hilisemas kasvukohas, kui taimel olid ostmisel sordiomased tunnused normaalselt arenenud.

Kauba tagastamine

Vastavalt VÕS §-le 56 lg 1, on Kliendil õigus taganeda lepingust 14 päeva jooksul alates kauba kättesaamisest.

Kauba tagastamiseks tuleb esitada kauba ostmisest taganemise avaldus vabas vormis ning saata see meiliaadressile info@sibullilled.com. Klient peab kauba tagastama avalduse esitamisele järgneva 14 päeva jooksul või esitama tõendi, et ta on eelnimetatud perioodi jooksul kauba üle andnud kauba vedajale.

Kauba tagastamise kulud kannab ostja, välja arvatud juhul, kui tagastamise põhjus seisneb
asjaolus, et tagastamisele kuuluv asi ei vasta tellitule (nt vale või defektiga asi).

Tagastada ei saa ja hüvitamisele ei kuulu kaubad, mille seisund on halvenenud seetõttu, et klient pole õigel ajal pakki vastu võtnud, ning pakk on jäänud postiasutusse või pakiautomaati seisma ning tagastatud Müüjale postiasutuse poolt.

Tagastatav kaup peab olema kasutamata, kahjustamata ja originaalpakendis. Toote pakend peab olema kahjustamata.

Kui kaupa on kasutatud muuks otstarbeks, kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks või sellel on kasutamise või kulumise märke, on Sibullilled OÜl õigus alandada tagastatavat tasu vastavalt kauba väärtuse vähenemisele.

Tagastamise meetod lepitakse kokku peale tagastamissoovi saamist. Kui Klient on sõnaselgelt valinud Sibullilled OÜ poolt pakutud kõige odavamast tavapärasest asja kättetoimetamise viisist erineva kättetoimetamise viisi, ei pea Sibullilled OÜ Kliendile tagastama kulu, mis ületab tavapärase kättetoimetamise viisiga seotud kulu.

Veebipood võib keelduda tagasimaksete tegemisest seni, kuni on lepingu esemeks oleva asja tagasi
saanud või kuni ostja on esitanud tõendid, et on asja tagasi saatnud, sõltuvalt sellest, kumb toimub
varem.
Kui ostja on sõnaselgelt valinud Veebipoe pakutud kõige odavamast tavapärasest asja
kättetoimetamise viisist erineva kättetoimetamise viisi, ei pea Veebipood tarbijale tagastama kulu,
mis ületab tavapärase kättetoimetamise viisiga seotud kulu.

Konfidentsiaalsus
Kõik e-poe külastamise ja ostude sooritamise käigus teatavaks saanud kliendi isikuandmeid käsitletakse kui konfidentsiaalset infot.

Vastutus
E-pood ei ei vastuta lepingu osalise või täieliku mittetäitmise eest, kui selle on põhjustanud vääramatu jõud. E-pood ei vastuta Tellija põhjustatud otseste või kaudsete kahjude eest ning Tellijale E-poe poolt makstava kompensatsiooni suurus ei saa mingil juhul ületada kauba eest makstud summat.

Vaidluste lahendamine
Kõik poolte vahel tekkivad erimeelsused lahendatakse vastavalt esitatud kaebustele. Juhul, kui ei saavutata mõlemaid pooli rahuldatavat kokkulepet, vaadatakse need läbi kostja elukohajärgses kohtus. Vaidlusaluste küsimuste lahendamiseks kohustuvad pooled vahetama teateid ja teatisi kirjalikus vormis.

Meeldivat koostööd,
Teie
www.sibullilled.com