fbpx

Ostukorv

Toote info

Toodete tarnimine algab septembris

Rohetulp FORMOSA

6,90 

  • Pakendis 8 sibulat 12+
  • Kasvukõrgus: 50-60 cm
  • Istutusaeg september-november
  • Õitsemise aeg: mai
  • Kasvukoht päike-poolvari
  • Toote tarneaeg september 2024

10 laos

Tootekood: 080106466634 Kategooriad: ,

Jaga sõbraga!

Kirjeldus

🌸   Tulp ‘Formosa’ on elegantne ja tähelepanuväärne lill. Selle sordi iseloomulikuks tunnuseks on tema erkkollased õied, millel võib vahel olla õrn oranžikas või punakas varjund, eriti kroonlehtede äärtes. Õite kuju on klassikaline ja sümmeetriline, meenutades elegantset pokaali, mis annab sordile erilise võlu ja ilu.

🌸  ‘Formosa’ tulpide kõrgus jääb tavaliselt 40–50 cm vahele, mistõttu sobivad nad suurepäraselt nii peenrasse kui ka lõikelilleks. Need tulbid õitsevad kevadel, tavaliselt aprillis ja mais, tuues aeda erksust ja rõõmu.

🌸  Kasvutingimuste osas eelistab ‘Formosa’ päikesepaistelist kasvukohta ning hästi kuivendatud, viljakat mulda. Nagu kõik tulbid, on ka ‘Formosa’ mugulad istutatavad sügisel, enne külmade saabumist, et nad jõuaksid kevadel õitsele puhkeda.

🌸  Lisaks oma ilu ja silmatorkava värviga on ‘Formosa’ tulbid ka üsna vastupidavad ja pikaealised, sobides hästi nii aiandushuvilistele kui ka professionaalsetele maastikukujundajatele. Nende hooldus on suhteliselt lihtne, nõudes vaid regulaarset kastmist ja väetamist kasvuperioodil.

🌸 Kokkuvõttes on tulp ‘Formosa’ suurepärane valik kõigile, kes soovivad oma aeda lisada erksaid värve ja elegantsi, pakkudes silmailu nii kevadisel aiapeenral kui ka vaasis.