fbpx

Ostukorv

Toote info

Toodete tarnimine algab septembris

Greigi tulp WINNIPEG

6,30 

  • Pakendis 8 sibulat 12+
  • Kasvukõrgus: 20-25 cm
  • Istutusaeg september-november
  • Õitsemise aeg: aprill-mai
  • Kasvukoht päike-poolvari
  • Toote tarneaeg september 2024

8 laos

Tootekood: 080106408597 Kategooriad: ,

Jaga sõbraga!

Kirjeldus

🌸  Tulp ‘Winnipeg’ on lummav ja särav tulbisort, mis on tuntud oma silmatorkava välimuse ja vastupidavuse poolest aedades. Selle tulbi erksad punased kroonlehed, millel on sageli kuldkollane ääris, loovad elava kontrasti, mis paistab silma igas lillekompositsioonis. Õied on tavaliselt suured ja pokaalikujulised, lisades kevadistesse maastikesse elegantsi ja kirkust.

🌸  ‘Winnipeg’ tulpe hinnatakse mitte ainult nende ilu, vaid ka vastupidavuse pärast. Nad kasvavad hästi erinevat tüüpi muldades ja on suhteliselt kergesti hooldatavad, muutes need populaarseks valikuks nii algajatele kui ka kogenud aednikele. Need tulbid eelistavad päikeselisi kasvukohti ja hästi kuivendatud mulda, kus nad saavad täielikult oma värve näidata.

🌸 Õitsevad keskmisest hiliskevadeni, ‘Winnipeg’ tulbid on suurepärased aia peenardes, ääristustes ja lilleseadetes. Nende julge värv ja klassikaline tulbikuju loovad aedades ja välialadel elava ja rõõmsa atmosfääri. Lisaks on need suurepärased lõikelilled, võimaldades aednikel tuua nende erksat ilu ka siseruumidesse.

🌸 Kokkuvõttes on tulip ‘Winnipeg’ võluv ja pilkupüüdev sort, mis lisab igale aiakujundusele värvikust ja sarmi.