fbpx

Ostukorv

Toote info

Toodete tarnimine algab septembris

Täidisõieline nartsiss SUN CATCHER

6,30 

  • Pakendis: 3 sibulat 14/16
  • Kasvukõrgus: 40 cm
  • Istutusaeg august-oktoober
  • Õitsemise aeg: aprill-mai
  • Kasvukoht päike-poolvari
  • Toote tarneaeg september 2024

14 laos

Tootekood: 080106461646 Kategooriad: ,

Jaga sõbraga!

Kirjeldus

🌸 Nartsiss Sun Catcher on rõõmsameelne ja silmapaistev kevadlill, mis toob aeda päikselist sära ja värskust. Seda sorti hinnatakse tema erksate värvide ja vastupidavuse tõttu, muutes ta suurepäraseks valikuks igale aednikule.

🌸 Paistab silma oma erksate ja säravate õitega. Õie kroonlehed on erekollased, mis meenutavad päikesekiiri, keskosa ehk trompet on sügavkuldne, luues kauni kontrasti ja rõhutades lille keskosa. Õied on suured ja tugevad, pakkudes aias tõelist visuaalset naudingut.

🌸 Kasvades ulatub nartsiss Sun Catcher umbes 30-40 cm kõrgusele. Tumerohelised lehed on kitsad ja pikad, raamides õievarsi ning lisades taimele visuaalset massi. Eelistab päikeselist kasvukohta, kuid talub hästi ka poolvarju. Talle meeldib hästi kuivendatud, viljakas muld, mis aitab tagada rikkaliku õitsemise.

🌸  Istutamine ja hooldamine on lihtne. Sibulad tuleks istutada sügisel, umbes 10-15 cm sügavusele ja 10-15 cm vahedega, et tagada neile piisav kasvuruum. Kevadel, kui taimed tärkavad, on oluline tagada neile regulaarne kastmine, eriti kasvuperioodi alguses. Liigne niiskus tuleks vältida, kuna see võib põhjustada sibulate mädanemist. Väetamine kevadel aitab kaasa taimede tervislikule kasvule ja rikkalikule õitsemisele.

🌸  Nartsiss Sun Catcher on suurepärane valik peenardesse, murule ja loodusaeda. Ta sobib hästi ka konteineritesse, lisades rõdudele ja terrassidele kevadist rõõmu. Lisaks on Sun Catcher suurepärane lõikelill, mis toob siseruumidesse päikeselist värskust ja rõõmu.

🌸  Nartsiss Sun Catcher peaks kasvama igas aias, pakkudes oma säravate õitega kevadel silmailu ja soojust. Ta on lihtne hooldada ja vastupidav, muutes ta ideaalseks nii algajatele kui ka kogenud aednikele. Selle nartsissi erksad värvid ja tugevad õied toovad igasse aeda kevadist rõõmu ja elurõõmu, tehes kevade ootamise tõeliselt eriliseks.