fbpx

Ostukorv

Toote info

Toodete tarnimine algab septembris

Varajane täidisõieline tulp DREAMER

5,90 

  • Pakendis 6 sibulat 12+
  • Kasvukõrgus: 30-40 cm
  • Istutusaeg september-november
  • Õitsemise aeg: mai
  • Kasvukoht päike-poolvari
  • Toote tarneaeg september 2024

18 laos

Tootekood: 080106461516 Kategooriad: ,

Jaga sõbraga!

Kirjeldus

🌸 Tulp Dreamer on võluv ja unistav tulpide sort, mis toob aeda romantilist ja pehmet õhkkonda. Selle sordi õied on suured ja püstised, neil on õrnad pastelsed värvitoonid, nagu roosa, kreemikas valge või pehme sirelililla. Need õied meenutavad unenäolist maailma, kus kevadine õitseng toob kaasa rahu ja ilu.

🌸 Kroonlehed on elegantse kujuga ja moodustavad täiusliku kaare, lisades iga lille üldisele graatsiale. Õitsemise ajal moodustavad need taimed tiheda ja rikkaliku lilleseade, mis rõõmustab nii aiaomanikke kui ka külalisi.

🌸 Eelistab kasvada päikesepaistelises või poolvarjulises kasvukohas, kus muld on hästi kuivendatud ja viljakas. Istutamisel tuleks sibulad paigutada sügavusele umbes 10-15 cm ja samale kaugusele üksteisest, et tagada optimaalne kasvuruum. Kui taimed hakkavad kevadel tärkama, on oluline neile regulaarselt vett anda ja vajadusel lisaväetist anda, et toetada nende rikkalikku õitsemist.

🌸Suurepärased nii lillepeenardes kui ka konteinerites, tuues aeda romantilist võlu ja kevadist ilu. Need sobivad ka lõikelilledeks, toomaks tuppa värskeid õisi ja õrnaid värvitoone. Dreamer tulbid on ideaalne valik neile, kes otsivad aeda lisaks kauneid ja unistavaid lilli, mis toovad kaasa rahu ja ilu igasse aeda.