fbpx

Ostukorv

Toote info

Toodete tarnimine algab septembris

Väikese lisakrooniga nartsiss SINOPEL

6,60 

  • Pakendis 5 sibulat
  • Kasvukõrgus: 35-40 cm
  • Õitsemise aeg: mai
  • Kasvukoht päike-poolvari
  • Istutusaeg august-oktoober
  • Toote tarneaeg september 2024

30 laos

Tootekood: SKU1362 Kategooriad: ,

Jaga sõbraga!

Kirjeldus

🌸  Nartsiss ‘Sinopel’ on eriline ja lummav sort, mis pärineb 1970. aastate Ameerikast. Selle eripära seisneb õie keskosa värvimuutmises vastavalt temperatuurile: jahedal ilmaga on keskosa kollane ja soojal ilmaga muutub see roheliseks. See teeb ‘Sinopeli’ tõeliselt ainulaadseks ja huvitavaks lisandiks igasse aeda.

🌸  Valged kroonlehed ümbritsevad õrna trompetit, mille värv varieerub kollase ja rohelise vahel. Õitsemisaeg hiline, kestab juunini. Taim kasvab kuni 40 cm kõrguseks.

🌸  Eelistab hästi kuivendatud ja viljakat mulda. Sobib kasvatamiseks päikesepaistelises või poolvarjulises kohas. Parim aeg istutamiseks on sügisel.

🌸  Nartsiss ‘Sinopel’ on suurepärane valik nii looduslike lilleväljade loomiseks kui ka konteineritesse, kruusaaedadesse ja püsilillepeenardesse. Selle tagasihoidlik ilu toob aeda elegantsi ja sobib hästi teiste erksavärviliste õite kõrvale. ‘Sinopel’ sobib ka lõikelilleks, tuues kevade ilu siseruumidesse. Sobib suurepäraselt kokku kevadiste metsikute lilledega nagu kirju püvilill ja nurmenukk. Koos loovad nad kauni ja harmoonilise kevadise vaatepildi.

🌸 See vastupidav ja mitmekülgne nartsiss lisab aeda nii elegantsi kui ka looduse ilu. Samas on ta kergesti hooldatav ja pikaealine, pakkudes rõõmu igal kevadel. ‘Sinopel’ toob aeda tagasihoidlikku ja unikaalset stiili, muutes selle eriliseks ja silmapaistvaks.