Toote info

%

Mugulbegoonia PATIO MIX

Original price was: 9,90 €.Current price is: 4,95 €.

  • 3 sibulat pakis, sibula suurus 5cm+
  • Oivaline lõhn, terve päeva kestel
  • Kergelt rippuv, 30-40cm
  • Ideaalne korvidesse, konteineritesse, amplitesse, õitseb külmadeni

Laost otsas

Tootekood: 84718 Kategooriad: ,

Jaga sõbraga!

Kirjeldus

Begoonia Patio Mix pakub suvisse aeda uhket vaatepilti. valikut uhkeid begooniaid. Sobib suurepäraselt konteinerites, amplites, pottides kasvatamiseks, kus see kohev taim õitseb rikkalikult kogu hooaja vältel. Segus on 3 erinevat värvi  begooniat, kollane, roosa ja punane

Mugulbegoonia neutraliseerib ka negatiivset energiat, mis tekib tülidest lähedaste inimeste vahel, tasandab konflikte ja vasturääkivusi, vähendab närvilisust ja pingeid (mis ei tulene vaid sõnadest, vaid on ka alateadlikult olemas) ning kaitseb maja välisvõngete eest.
Üks kindlamaid suvelilli, talub hästi nii vihma, kui põuda. Õitseb rikkalikult öökülmadeni.

Kui soovite oma begooniaid säilitada, tõstke nad talvekorterisse enne öökülmade saabumist.

Kui nad kasvavad potis või amplis, on see lihtne. Tooge taimed siseruumi valgesse paika, vähendage kastmist ja laske lehestikul kuivada. Paari-kolme nädala möödudes võtke mugulad mullast välja ning pange järgmise kevadeni hoiule.

Kui begooniad kasvavad peenral, kaevake taimed koos mullapalliga välja. Eemaldage lehed, kuid jätke umbes 10 cm pikkune varretüügas. Kui muld on kuivanud, puhastage mugulad ning eemaldage varretüükad.

Talvel hoidke begooniamugulaid kuivana jahedas ruumis, kus temperatuur ei lange alla +5°. Varakevadel pange mugulad potti niiskele mullale, nõgus pool ülal. Hoidke potte soojas kohas, +16–18° juures vaevalt niiskena, kuni tärkavad väikesed roosad pungad. Kui ilmuvad esimesed lehed, hakake rohkem kastma. Taimed võib välja istutada pärast öökülmaohu möödumist.

Teoreetiliselt võite varakevadel oma begooniaid paljundada ka mugulaid ettevaatlikult poolitades. Seda saab teha siis, kui märkate, et mugulast tärkab enam kui üks võrse.