fbpx

Ostukorv

Toote info

Toodete tarnimine algab septembris

Triumftulp HAPPY GENERATION

5,90 

  • Pakendis 8 sibulat 12+
  • Kasvukõrgus: 40-50 cm
  • Istutusaeg september-november
  • Õitsemise aeg: mai
  • Kasvukoht päike-poolvari
  • Toote tarneaeg september 2024

14 laos

Tootekood: SKU1230 Kategooriad: ,

Jaga sõbraga!

Kirjeldus

🌸   “Tulp ‘Happy Generation’ on üks kõige meeldejäävamaid ja silmapaistvamaid tulpe, mida oma aeda lisada. See unikaalne sort paistab silma oma erilise ja võluva välimuse poolest. Selle tulbi kroonlehed on lumivalged, mida kaunistavad säravad punased leegilaadsed märgid. Need kontrastsed värvid loovad silmatorkava visuaalse efekti, mis püüab pilke nii lähedalt kui kaugelt.

🌸 Veelgi enam, ‘Happy Generation’ tulpide lehed on samuti tähelepanuväärsed. Need on rohelised ja kergelt triibulised või laigulised valgete triipudega, mis lisab taimele veelgi dekoratiivsust. Need kirjud lehed muudavad tulbid aias eristuvaks ka enne ja pärast õitsemisperioodi, pakkudes visuaalset huvi kogu kasvuperioodi vältel.

🌸  ‘Happy Generation’ tulbid on keskmise kõrgusega, kasvades umbes 40–50 cm kõrgeks. Nad õitsevad kevadel, pakkudes värviküllast ja rõõmsat vaatepilti. Nende tugevad varred tagavad, et õied püsivad püsti ka tuulisemates oludes, muutes nad suurepäraseks valikuks nii peenardesse kui ka lõikelilleks vaasi.

🌸   Lisaks oma ilu ja vastupidavusele on ‘Happy Generation’ tulbid ka suhteliselt kergesti hooldatavad. Nad eelistavad hästi kuivendatud mulda ja päikesepaistelist kasvukohta. Korralik kastmine ja väetamine tagavad nende tulbi õitsemise ja tervise kevadest kevadesse.

🌸  Kokkuvõttes on ‘Happy Generation’ tulp ideaalne valik neile, kes soovivad oma aeda või kodu kaunistada millegi erilise ja rõõmsameelsega. Nende tulbiliik toob aeda värskust ja elurõõmu, pakkudes silmailu ja kevadist rõõmu kõigile.”