Uudised      Tellimine      Kontakt      Isikuandmete töötlemine Korv on tühi
  OSTUKORV
EST ENG RUS
 Tellimine
KATALOOG
NARTSISS -50%
LAUK -50%
LIILIA
KROOKUS -50%
TULP -50%
SEGUD JA MIKSID -50%
ISTUTUSKORVID
VÄETIS
KEVADEL ÕITSEVAD SIBULLILLED ALATES 1 €
 


 

Tellimuse eest on võimalik tasuda ainult pangaülekandega . Koostame arve tellimuse alusel ning saadame selle välja peale meiepoolse kinnituse saabumist (eraldi e-mail). Peale maksepäeva möödumist tellimus tühistatakse (kui ei ole kokku lepitud teisiti)

Eraldi teavitust peale arve tasumist ei saadeta, oletatav tarneaeg on märgitud arvele ja arvet saatvale e-mailie.


Alates 25.07.2021 sooritatud tellimuste väljastamine algab 1.septembrist 2021. 


PS!

Enne tellimuse kinnitamist mõelge hoolikalt, kas Te ikka soovite seda ostu sooritada. Oleme tänulikud ka tellimuse tühistamise teavitusest.

Hoiate sellega oluliselt meie aega kokku.

Täname.

 

Õiguslik baas

Poolte õigusi ja kohustusi reguleerivad võlaõigusseadus, tarbijakaitseseadus ja antud e-poe reeglid.

Tellimine
* Valige sobiv toode (tooted) ja lisage need ostukorvi.
* Kui soovite näha ostukorvi sisu, valige "ostukorv".
* Kui soovite tellida, valige "Vaata ostukorvi" ja siis "Järgmine".
* Leheküljel "Tellimus" valige moodus, kuidas soovite kauba kätte saada - Kui tellimus kuulub Tellijale edastamisele posti teel, lisandub tellitud kaupade hinnale olenemata tegelikult edastatavate pakkide arvust ühekordselt tasu AS Omniva postiteenuste eest   3.90- 8.25 €

Postikulu arvestatakse ainult üks kord koos esimese saadetisega ning see ei kuulu tagastamisele.

Kui tellimus kuulub Tellijale edastamisele SmartPOSTi teel, lisandub tellitud kaupade hinnale olenemata tegelikult edastatavate pakkide arvust ühekordselt tasu SmartPOSTi postiteenuse eest 3.30-8.50 € .

Postikulu arvestatakse ainult üks kord koos esimese saadetisega ning see ei kuulu tagastamisele

Fotod toodete juures on illustratiivsed


* Täitke ankeet "Tellija andmed".
* Valige "Saada" ja tellimuse kinnitus saadetakse Teile e-posti teel, kui soovite ettemaksuarvet ka faksi-, e-posti- (PDF) või postiga, lisage vastav märge ankeedi "Tellija andmed" lahtrisse "Kommentaar tellimusele" .
* Saate automaatse tellimuskinnituse.
* Ettemaksuarve saadetakse tellimuses märgitud e-posti aadressile.
* Tasuge arve tellimuskinnituse järgi.
* Tarnime kauba võimalikul kiireimal viisil.
* Originaalarve saadame koos kaubaga.

Tarne tähtaeg

Alates 25.07.2021 sooritatud tellimuste väljastamine algab 1.septembrist 2021.
Reeglina tarnitakse ostetud kaubad 30 tööpäeva jooksul (Kui tarneaeg toote kirjelduses või tellimisjuhendis ei ole märgitud teisiti)  www.sibullilled.com kataloogist tellitud taimed toimetatakse Tellijale kätte hiljemalt ajaks, kui on vastaval aastal looduslikke tingimusi arvestades kõige õigem aeg neid istutada.

Müügi territoorium
E-pood pakub teenust Eesti Vabariigi territooriumil. Erikokkuleppel võib e-pood müüa kaupa ka väljaspoole Eesti Vabariiki (sellisel juhul selgub kauba transpordi maksumus pooltevahelise läbirääkimiste käigus).

Kauba tagastamine

Kui saadetud istutusmaterjal ei vasta tellija ettekujutusele, ootustele või mingil põhjusel on vigastatud, siis on tal õigus kaup müüjale tagasi saata 14 päeva jooksul arvates paki saamisele järgnevast päevast. Pretensioonid koguse ja kvaliteedi osas palume esitada sama tähtaja jooksul. Sordilisusega seotud pretensioonid palume esitada taime õitsemise ajal. Õigustatud raha tagastused tehakse tellija pangaarvele 14 päeva jooksul arvates tagastamise- või pretensiooni esitamise päevast, kui tellijaga ei lepita kokku teisiti. Postikulu ei tagastata.

Konfidentsiaalsus
Kõik e-poe külastamise ja ostude sooritamise käigus teatavaks saanud kliendi isikuandmeid käsitletakse kui konfidentsiaalset infot.

Vastutus
E-pood ei ei vastuta lepingu osalise või täieliku mittetäitmise eest, kui selle on põhjustanud vääramatu jõud. E-pood ei vastuta Tellija põhjustatud otseste või kaudsete kahjude eest ning Tellijale E-poe poolt makstava kompensatsiooni suurus ei saa mingil juhul ületada kauba eest makstud summat.

Vaidluste lahendamine
Kõik poolte vahel tekkivad erimeelsused lahendatakse vastavalt esitatud kaebustele. Juhul, kui ei saavutata mõlemaid pooli rahuldatavat kokkulepet, vaadatakse need läbi kostja elukohajärgses kohtus. Vaidlusaluste küsimuste lahendamiseks kohustuvad pooled vahetama teateid ja teatisi kirjalikus vormis.

Garantii   Sibullilled OÜ vastutab taimse paljundusmaterjali vastavuse eest vastavalt Eestis kehtivale standardile. Sibullilled OÜ ei vastuta taimse paljundusmaterjali kasvatamisel ilmastikust tulenevate ja ostja poolt kasutatatvate agrotehniliste võtetega kaasnevate riskide eest. Pretensioone saab esitada ainult ostueelse kasvatamisega kaasnenud hälvete või defektide kohta. Kui taim on valesti istutatud või teda on puudulikult hooldatud, siis müüja puuduste eest ei vastuta. Puudusena ei ole käsitletav taime kiratsemine tema hilisemas kasvukohas, kui taimel olid ostmisel sordiomased tunnused normaalselt arenenud.

Tarbijaõigustest ja e-kaubandusest rohkem www.consumer.ee

Meeldivat koostööd,
Teie e-pood


aiandus.ee
de ree
vws
Smartpost