Uudised      Tellimine      Kontakt      Isikuandmete töötlemine Korv on tühi
  OSTUKORV
EST ENG RUS
 ePood
KATALOOG
NARTSISS
LAUK -50%
LIILIA
SEGUD JA MIKSID lõpumüük
VÄETIS
KEVADEL ÕITSEVAD SIBULLILLED ALATES 1 €
 


 

Lillesibulate istutuskorv Ø 23cm
[ISTUTUSKORVID]
Lillesibulate istutuskorv Ø 23cm1.50 EUR

Kogus:

Ø 18cm x 6cm

Kaitseks närliste eest, aga ka korrektsema peenra loomiseks ja sortide segunemise vältimiseks on soovitatav kasutada istutuskorve. Gladioolisibulad saab sügisel koos korviga üles kaevata ja talvekorterisse viia.

Loomulikult saab hakkama ka ilma, kuid korvidesse istutatud sibulaid on närilistel raskem kätte saada ja meil endal on kergem neid vajadusel taas üles võtta ning sorditi eraldada. Eriti sobilikud on sellised korvid väiksemate gruppide ja haruldasemate või hinnalisemate väikeste sibullillede jaoks. Süvend korvi mulda istutamiseks peaks olema pisut sügavam vajalikust sibula istutamise sügavusest. Korvi põhja tuleb enne sibulate asetamist panna mõni sentimeeter mulda. Sibula istutamise sügavus sõltub selle suurusest, suuremad si-

bulad vajavad sügavamat istutusauku, väiksemad madalamat. Parim on sibula kolmekordse kõrguse sügavus. Näiteks viie sentimeetri kõrgune sibul istutatakse 15 cm sügavusele. Sibulate vahekaugus valitakse samuti vastavalt sibula suurusele.

Kasutades istutuskorve, arvestage istutussügavuse määramisel ka korvi põhja pandud mullakihi paksusega. Kui on soov istutada lillesibulaid otse murusse, tuleks lõigata lahti sobiva suurusega murumätas, kobestada selle all olev muld, istutada sibulad ning panna murumätas tagasi.


aiandus.ee
de ree
vws
Smartpost